İnternet Gazeteciliğinin Hızlı Gelişimi

Gazeteye göre çok daha derin, Televizyondan hızlı,bilgiye ulaşma imkanı tanıyan internet gazeteciliği, günümüz insanına pek çok fırsatlar sunuyor.

Kesintisiz 7/24 bitmeyen habercilik anlayışı Türkiye ve  dünyayı takip edebilmemiz açısından oldukça avantajlı... Bütün günün sıcak gelişmelerini anlık, son dakika, bir siteden diğerine hızla geçiş yaparak izlemek neredeyse birçoğumuzun da alışkanlığı haline geldi.  Diğer medya organlarında olduğu gibi İnternet haber siteleri arasında da büyük bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabet ise okuyucular için büyük fırsatlar yaratıyor. Okuyucu kitlesini elinde tutmak isteyen pek çok site, zengin ve son derece güncel içerikle okuyucuların karşısına çıkıyor. Kısacası internet gazeteciliği hem okuyucu hem de bu işin mesleğini ifa eden insanlar için büyük imkanlar sunuyor.

Tabi bu yukarıda yazdıklarımız  her internet haber sitesi için geçerli değil.. bir çoğu magazin haberciliği mantığından hala vazgeçemediğinden, özellikle büyük bildiğimiz tv ve yazılı basın gazeteciliği yapanlar şimdilerde internette rant elde etmek isteklerini yine bilindik klasik çıplak kadın fotoğrafları üstünden habercilik anlayışı olduğundan haberci demek bile pek mantıklı gelmiyor, bence magazin haberciliği yapanlar diyelim onlara.

Gerçekten Türkiye ve Dünya'dan anlık, Son dakika, Gündem, Ekonomi, Spor, Sağlık, kültür-sanat, yaşam ve daha birçok şeyi bulabileceğiniz güncel haber sitesi istiyorsanız sizlere piramithaber.com sitesini rahatlıkla önerebilirim... Çünkü genç, dinamik, hızlı, kaliteli haber ve enson haberleri rahatlı bu siteden ulaşabilirsiniz.